În atenția candidaților la Evaluarea Națională 2020 și a părinților acestora

În atenția candidaților la Evaluarea Națională 2020 și a părinților acestora

În conformitate cu Procedura 2217/DGIP/12.06.2020 a Ministerului Educației și Cercetării, Procedură privind modul de comunicare a rezultatelor obținute de candidații la Evaluarea Națională pentru absolvenții clasei a VIII-a în anul școlar 2019-2020, vă aducem la cunoștință faptul că pentru buna desfășurarea a activităților circumscrise Evaluării Naționale și admiterii la liceu este necesar completarea formularului de consimțământ privind prelucrarea datelor personale în conformitate cu nota de informare anexată aici. nota_de_informare formular

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *