Desene tematice …

Desene tematice …

Desene tematice pe peretele școlii… o istorie vizuală a copilăriei prin ochii și mãnuțele talentate ale elevilor noștri, coordonati de doamna prof.de ed.plastică, Jiji Mădălina. Cei implicați au fost ajutați cu materiale de Asociația de părinți. Au fost invitate să prindă viață, prin formă și culoare, personaje mitologice și eroi ai desenelor animate, prieteni atãt de relevanți pentru copilărie si VACANȚA MARE! Felicitări micilor artiști si vacanță plăcută! Nu uitați că povestea fiecărui personaj pictat se află într- o lectură de vacanță!

WhatsApp-Image-2022-06-07-at-21.00.22-4

Image 1 of 20

Desene tematice

Desene tematice pe peretele școlii… o istorie vizuală a copilăriei prin ochii și mãnuțele talentate ale elevilor noștri, coordonati de doamna prof.de ed.plastică, Jiji Mădălina. Cei implicați au fost ajutați cu materiale de Asociația de părinți. Au fost invitate să prindă viață, prin formă și culoare, personaje mitologice și eroi ai desenelor animate, prieteni atãt de relevanți pentru copilărie si VACANȚA MARE! Felicitări micilor artiști si vacanță plăcută! Nu uitați că povestea fiecărui personaj pictat se află într- o lectură de vacanță!

WhatsApp-Image-2022-06-07-at-21.00.22-4

Image 1 of 20